umywalka miedziana z baterią
Dom i Ogród

Stylowa aranżacja łazienki w miedzi

Urządzając łazienkę, zwraca się uwagę na funkcjonalność poszczególnych mebli i urządzeń oraz na ich estetykę. Dlatego warto być na bieżąco z nowinkami rynkowymi i obecnie obowiązującymi trendami. Wiedzieć jak urządzić stylową, pełną klasy, ale i modną łazienkę, a w tym jednoznacznie pomogą produkty jak wanny miedziane czy umywalki miedziane, a nawet baterie wykonane z miedzi. Poniżej podpowiadamy, jakie rozwiązania są aktualnie na topie.

Wanny, umywalki i baterie miedziane – wyśmienity styl

W eleganckiej łazience nie powinno zabraknąć oryginalnych i stylowych akcentów takich jak, chociażby nadmienione już wcześniej baterie miedziane i umywalki miedziane, bo jeśli chodzi o wanny miedziane to przecież wiele właścicieli mieszkań odpuszcza je na rzecz prysznica. Tego typu urządzenia sanitarne dobrze się prezentują i dodadzą wnętrzu unikalnego blasku. Dlatego żaden gość korzystający z tak urządzonej łazienki nie przejdzie wobec nich obojętnie.

Marmur na ścianach i sufitach

Obecnie modny jest również motyw marmuru i to zarówno na podłodze, jak i na suficie, na ścianach, czy na frontach. Żeby marmur wyglądał jeszcze bardziej luksusowo, łączy się go z czernią, a nawet ze złotem. Takie wzory o dziwo dobrze sprawdzają się zarówno w dużych jak i też naprawdę małych łazienkach. Zawsze wyglądają ciekawie i bardzo efektownie.

Drewniane kafelki i gresy lastryko

Gustowne łazienki często także wykańczane są dobrej jakości drewnianymi kafelkami lub frontami. Ponieważ połączenie nowoczesnych połyskujących kafelek z drewnem daje naprawdę fenomenalne efekty. W modzie są ostatnio dużych rozmiarów gresy z wzorem lastryko. I na podłodze i na ścianach prezentują się wręcz wybornie.

Zatem stylowa aranżacja łazienki nie musi być trudna do przeprowadzenia, wystarczy znać najnowsze trendy, by wiedzieć jak stworzyć łazienkę swoich marzeń. Niewątpliwie w osiągnięciu celu pomogą produkty wytworzone z miedzi, typu baterie miedziane.