lekcje angielskiego dla najmlodszych dzieci
Edukacja

Angielski od wczesnych lat

Każde dziecko powinno się zacząć uczyć angielskiego już we wczesnym wieku, bowiem znajomość języków obcych, a szczególnie języka angielskiego, jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu byliśmy jako kraj odseparowani od świata, a teraz język angielski jest używany praktycznie wszędzie, w pracy, na wakacjach, w specjalistycznych sklepach, w internecie.

Rosnąca powszechność występowania wokół nas angielskiego powoduje niejako wymóg jego znajomości. O ile dorośli zazwyczaj mają w tym języku solidne braki, przez wgląd na późno rozpoczętą edukację, o tyle mając dzieci warto jest zadbać o to, by od najmłodszych lat uczyły się one już angielskiego.Takie podejście naprawdę zaprocentuje w przyszłości.

Oczywiście nie chodzi tu o zwykłe lekcje angielskiego w szkole, a raczej o angielski dla dzieci w postaci zajęć dodatkowych. Nie ma się co oszukiwać, że szkoła raczej nie uczy dobrze języka, bo zamiast na naturalną rozmowę, stawia na nudne ćwiczenia z książek, no i też zapewne lekcje takie nie są wystarczające do solidnej edukacji dziecka. O wiele lepiej sprawdzą się więc prywatne zajęcia językowe dla dzieci w Krakowie.

Grupy uczęszczające na takie zajęcia są dosyć małe, kilkuosobowe (nie to, co zatłoczone klasy), nauka przybiera raczej formę rozrywki i zabawy, jest dużo śmiechu i pozytywnej energii, a przede wszystkim na takich zajęciach przede wszystkim rozmawia się w języku angielskim, a nie robi ćwiczenia pisemne. Dodatkowo, dobrze wykładany angielski dla dzieci pozwala już od najmłodszych lat pokonać dziecku jakiś taki wewnętrzny opór przed mówieniem w obcym języku i komunikacja po angielsku z rówieśnikami z innych krajów staje się dla nich czymś całkowicie normalnym.

Sprawdź ofertę Centrum Językowego MOVA z Krakowa na: www.mova.pl