Biznes

Telewizyjny Koncert Kasi Stankiewicz i zespołu Varius Manx w programie „Muzyka na dobry wieczór”!

Telewizyjny Koncert Kasi Stankiewicz i zespołu Varius Manx w programie „Muzyka na dobry wieczór”!

Wspaniała wiadomość dla miłośników polskiej muzyki! Już w piątek, 12 kwietnia o godzinie 20:50 na antenie TVP2 będzie miała miejsce wyjątkowa transmisja koncertu Kasi Stankiewicz i zespołu Varius Manx. Program „Muzyka na dobry wieczór” zapowiada niezapomniany wieczór muzyczny, podczas którego będziemy mieli okazję delektować się talentem uznanej polskiej piosenkarki oraz doskonałego zespołu Varius Manx.

Kasia Stankiewicz – Ikona Polskiej Muzyki

Kasia Stankiewicz to artystka, która zdobyła serca słuchaczy swoim niezwykłym głosem i emocjonalnym wykonaniem. Jej przebój „To co dobre” jest hymnem pokolenia i niezmiennie wzrusza fanów na całym świecie. Koncerty Kasi Stankiewicz są pełne energii, pasji i niesamowitego klimatu, który porusza najgłębsze struny duszy.

Varius Manx – Legenda Polskiej Sceny Muzycznej

Zespół Varius Manx to legenda polskiej sceny muzycznej, znany ze swoich przebojów takich jak „Piosenka księżycowa” czy „Orła cień”. Ich unikalne brzmienie, poetyckie teksty i charyzmatyczna wokalistka sprawiają, że koncerty Varius Manx są wyjątkowym doświadczeniem muzycznym.

Program „Muzyka na dobry wieczór”

Emisja koncertu Kasi Stankiewicz i zespołu Varius Manx w ramach programu „Muzyka na dobry wieczór” obiecuje niezapomniane przeżycia muzyczne. Widzowie będą mieli okazję przenieść się w świat magicznych dźwięków i melodyjnych kompozycji, które poruszają serca i dusze.

  1. Obejrzenie koncertu Kasi Stankiewicz to podróż przez emocje
  2. Rytmy Varius Manx poruszają tłumy
  3. Niezapomniany wieczór pełen muzyki i magii
  4. TVP2 zaprasza widzów do wspólnej podróży przez świat dźwięków

Niezapomniane przeżycia muzyczne czekają na wszystkich widzów TVP2! Przygotujcie się na magiczną podróż przez świat dźwięków w towarzystwie Kasi Stankiewicz i zespołu Varius Manx. Koncert zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników dobrej muzyki!

Pamiętajcie o ustawieniu przypomnień!

  1. Data: Piątek, 12 kwietnia
  2. Godzina: 20:50
  3. Miejsce: TVP2