ostatnie dostepne mieszkania w sprzedazy - Nowa Huta
Budownictwo

Własne cztery kąty

Każdy z nas potrzebuje mieszkania. Niestety koszty związane z wynajmem są duże, a w przypadku kupna własnego M, jeszcze większe. Ten czynnik blokuje wiele młodych osób, które bardzo długo muszą mieszkać z rodzicami. Przy okazji są zmuszone odkładać każdy grosz na swoje wymarzone cztery kąty.

Warto skupić się na kupnie własnego mieszkania, bowiem płacąc kredyt przynajmniej mamy pewność, że po pewnym czasie mieszkanie stanie się naszą własnością. W przypadku wynajmu od prawowitego właściciela jedynie zasilamy jego budżet, a po wyprowadzce nadal jesteśmy z niczym.

Nowe mieszkania deweloperskie najłatwiej znaleźć w Internecie. W całym Krakowie ofert jest bardzo dużo, a ostatnio pod względem inwestycji mieszkaniowych przewodzi Nowa Huta. Szukając mieszkania można skorzystać ze specjalnych portali oferujących oferty zebrane od różnych deweloperów. Warte uwagi są też strony należące do konkretnych deweloperów odpowiedzialnych za budowanie danego bloku, jak chociażby ta oferta: nowe mieszkania Nowa Huta – http://www.salwator.com.pl/nowe-mieszkania/nowa-huta/

Teraz może ile kosztują własne cztery kąty w Krakowie? Dla przykładu nowe mieszkania w Nowej Hucie to niemały wydatek, bowiem na najmniejsze metraże należy przeznaczyć co najmniej 160-180 tysięcy złotych. Od razu jednak zaznaczam, że i tak jest to jedna z tańszych dzielnic Krakowa, bo dla porównania Krowodrza to wydatek za takie same małe metraże rzędu 220-240 tysięcy złotych.

Bardzo ciekawe nowe mieszkania w Nowej Hucie nie dość, że są nieco tańsze, to jeszcze oferują bardzo przyjazną i spokojną okolicę, a budynki stawiane są na nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych. W pobliżu często znajduje się wszystko co jest potrzebne do codziennego funkcjonowania, czyli sklepy, szkoły, przedszkola, banki czy duża ilość punktów usługowych oraz komunikacja miejska.